.

.

Peter Turner-sihirli tarafından astronomik

Peter Turner-sihirli tarafından astronomik

Müşteriyi severim:

₺ 6.70
Ürünün miktarı
Varolan

" o onun sezgisel güçler doğruluğunu ile bana hayret. "-Uri Geller
" Peter olduğunu ön planda kime mentalists yeni nesil, bir çok gerçek anlamda, meşale geçmiştir. eğer peter'ın malzeme denedim, meşale olduğunu kabul edeceğiz eminim doğru ellerde olduğunu. "-Bob Cassidy
" en doğal, gerçekçi mentalists bizim zaman, benim Öğrenci aramak için gurur duyuyorum. Peter anlayan önemli ilkeleri ayarı, dinleme, çift Gerçeklik ve kelime güç. oldukça bir dizi araçları ve Peter geçerlidir bu inşa etmek onun performansı, biri olmak değil görünüyor böylece. veya herhangi bir kısmını. "-Kenton Knepper
Peter Turner bir zihin-okuma genius olduğunu, ve o bu hile hakkında ÇıLGıN yardımcı olamaz.
o o kadar çok seviyor, bundan sonra filme üzerinde oldu, Peter ciddiye dışarı gitti sonra aynı gece ve sadece . bu performans devam!! hiçbir şaka, gerçekleştirilen bu anlamıyla her fırsatı o got.
tüm aşk basit nedeni : Bu her zaman çalışır, bu şey kullandığı kelimeler ve hayal, ve reaksiyonları incredible vardır. hiçbir kalemler, hiçbir kağıt . sadece talking.
muhtemelen daha güçlü bu gerçektir astroloji sunum hakkında tüm olduğunu. eğer asla ettik yıldız-işaretleri ile mentalism gerçekleştirilen ve fortunes kazanılmış, TOKA UP.. reaksiyonları vahşi alabilirsiniz.
PROFESYONELLER : bu saat-öğreneceksiniz Ne uzun öğretici yolu daha adil bir gizli olduğunu. peter'ın hediye gerçek hissediyorum yapma zihin-okuma olduğunu. o okumalar ekler kendilerini paha biçilmez dokunur. görürsünüz kesilmemiş performansları gerçek kişiler için, bir stüdyoda dikkatli açıklama, ve sonradan Peter üzerinde derinlemesine gider olarak tuzaklar ve fırsatlar peki nasıl gibi Bir PROFESYONEL GIBI onları yararlanmak.

Ürün verisi

renk:
Kırmızı
cinsiyet:
Üniseks
Yaş Aralığı:
büyüklerin
Is Instructions Included:
Evet
malzeme:
Maden
Özellikler:
yüzer,Yanıp sönen,yükselen,gözden kaybolan,öğrenmek,Dvd ile,Do Kolay,acemi,Profesyonel,Sihirbazlar,sokak,sahne
Performans Formu:
Close- up Magic
boyut:
One Size
Model Numarası:
5555
Tipi:
kart

En İyi Kalifiye Kategori