.

.

2014 Killers tarafından R. paul wilson-magic tricks

2014 Killers tarafından R. paul wilson-magic tricks

Müşteriyi severim:

₺ 2.48
Ürünün miktarı
Varolan

2014 Killers tarafından R. Paul Wilson-Sihirli hilelerdemo : player.youku.com/player.php/sid/XODQ4 Nj E5 Mz My/v.swfgüçlü, imkansız, SELF-WORKING kart demet gelen bir gerçek usta." ben düşünün R. Paul Wilson en iyi zaman gelmek gerçekten düşünme out etkileri. onun el çabukluğu ve ince tüm kategoriler düşünme sihirli eşsiz olduğunu. bu DVD bir hazine olacak. "-Dean Dill
bir karıştırılan güverte ve bulma borçlanma düşünün herhangi sayısı anda herhangi kart düşünce-adlı veya uğraşan dört queens, dört kings, dört aces ve bundan başka adlı değeri aynı karıştırılan güverte.
Sempatik gerçekleştirmek mümkün düşünün Kartları herhangi bir güverte ile (hiçbir kartları denizde İsyan!) veya herkes için bir güverte ve dönüm veren bir uzman kartı hile içine onları.
hayal yapma kartının bir düşünce kart kutusu vanish ve görünür veya dört kişi oluşturarak HERHANGI BIR deste ile unutulmaz bir tesadüf-tüm kartları.
şimdi tüm bu yapıyor hayal için gerek kalmadan el çabukluğu zor!
Killers R bir koleksiyon. Paul Wilson ' ın finest öz-çalışma ve kartları ile yarı-otomatik etkileri. bu rutinleri üç yılda geliştirilmiştir ve tamamen saptırma için tasarlanmıştır ve rahip olmayan kimse ve büyücüler hem eğlendirmek için gerek kalmadan el çabukluğu zor.
bu sadece başka bir kart tricks koleksiyonu. bu derinlemesine bire-bir dizi dersler her detayını revealing yöntem ve nasıl iletmek için etkisi güçlü mümkün reaksiyonlar. Killers devine kart sihirli-kursu kişisel ders olduğunu üzerinde dönüm unutulmaz sihirli içine basit süreçleri.
* nasıl öğretecek Killers her etkisi anlamak ve onu yükseltmesine
görünüşte için mucizevi. tüm ihtiyacınız bir deste.
DISK BIR :
YAMFACAAN
RANDALL FLAGG
SEMPATIK ÇORBA
THE FAIR DEAL KID
BEŞINCI TEKERLEK
DISK İKI :
C3 : 2 SÜRÜMLERI!
TUPALO PAUL
KOYMAK
ŞANS VS. BECERI
TOOLKIT
TAVSIYE

Ürün verisi

malzeme:
Kâğıt
cinsiyet:
Üniseks
Performans Formu:
Close- up Magic
Özellikler:
acemi,Sihirbazlar,sokak,Profesyonel,Do Kolay
Yaş Aralığı:
8-11 yaşında,12-15 yaşında,büyüklerin
Tipi:
kart
Is Instructions Included:
Hayır
renk:
Beyaz
Model Numarası:
12
Marka Adı:
ZXZ
boyut:
One Size
uyarı:
magic trick
Type1:
magic tricksm
Type2:
Close Up Magic
Type3:
magic props
Type4:
Card magic

En İyi Kalifiye Kategori