.

.

Yeni Yayımlanan 2015R3 Bluetooth ile CDP Keygen TCS CDP pro artı Araba/Kamyon/Jenerik 3 1 Çoklu-dil obd2 teşhis aracı

Yeni Yayımlanan 2015R3 Bluetooth ile CDP Keygen TCS CDP pro artı Araba/Kamyon/Jenerik 3 1 Çoklu-dil obd2 teşhis aracı

Müşteriyi severim:

₺ 21.43 -15 %
₺ 25.21
Ürünün miktarı
Varolan

yeni Sürüm 2014 R2/2015 Yazılım Oto OBD2 R3 teşhis Aracı TCS CDP ile Otomobil ve Kamyonlar için Yeni VCI Bluetooth   not  :  biz sürümleri için opsiyonel : 2014 R2/2015 R1/2015 R3, Pls yerleştirdiğinizde istediğiniz hangi sürümü söylebir sipariş, teşekkürler. Biz mesajı almazsanız varsa, 2014 R2 sürümü varsayılan olarak göndereceğiz. TCS CDP PRO Vurgulamak : olmadan Bluetooth ve bluetooth opsiyonel ile, özgürce seçebilirsiniz!! sürüm : 2015 R1 (Keygen olmadan) 2015 R3 (Keygen ile) araç Makinesi : Çok Arabalar ve Kamyonlar İşlet Sistemi : Win XP/Win7 (32 bite sadece) TCS CDP Tam Tercüme Dil : İngilizce, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, yunan, Hollands, macarca, Italiano, Norsk, lehçe, romanya, Rusça, Srpski, Suomen kieli, Svenska, türk dikkat :   1. Suggest üzerinde kurunwindows XP veya windows 7 32 bit sistemi(eğer diğer sistemi ile, sürücüyü yüklemek için zor olacak)  2.değil her araba modelleri için tüm fonksiyonu destekleyebilir veya tüm sistemi, 3.değil her araba modeli otomobil markası altında çalışıyor olabilir!!!(eğer kesin araba modeli ve fonksiyonu ile, satıcı sormak lütfen) TCS +bir hızlı ve güvenilir teşhis aracı araç ve bilgisayar arasında bir bağlantı olarak hizmet veren. hem eski ve yeni araçlar üzerinde çalışır.
ARABALAR ile, marka özel teşhis yapmak mümkün itibaren 1988 otomobil ve hafif kamyonetler için. toplam 47 farklı markalar. KAMYON yazılım paketi ile, için marka özel teşhis yapmak mümkün hafif ve ağır ticari araçlar, otobüsler ve römorklar itibaren 1995.
toplam 37 farklı markalar. tanılama programı JENERIK mevzuat tabanlı teşhis için tasarlanmıştır, özel emisyonla ilgili arıza kodları için hedeflenen. GENEL OTOMOBIL ve KAMYON dahil paketleri olduğunu.
çoklayıcı fonksiyonu, 2x HS CAN (ISO 11898-2), SW CAN (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL ve (SPI, analog in, 5 volt dışarı).
UÇUŞ KAYDEDICI.uçuş kaydedici fonksiyonu ile, eğer sürüş sırasında gerçek zamanlı parametreleri kaydedebilirsiniz bir araç. kayıt sırasında, sen, bir düğmeye basarak ile, böylece belirli hata vurgulamak sonraki bir zamanda tespit hatayı araştırmak. dahili hafıza ile donatılmıştır böylece bir bilgisayar getirmek ihtiyacını ortadan kaldırarak. hafıza kartı pakete dahil değildir. KONNEKTÖRÜ ILE LED.kolaylıkla araçta teşhis konnektörü bulmak için, karanlık ve ulaşılmaz bir yerde bulunan olsa bile,-pin konnektör üzerinde bir LED var birlikte size yardım etmek için. konumu ve tasarım bile ışık fonksiyonu sağlar olmayan araçlar için adaptör kablosu kullanırken teşhis soket. GERILIM KONTROL.araca bağlı olduğunda, ünite aracın akü gerilimini kontrol ve otomatik olarak araç gerilim seviyesine göre kendini ayarlar 12 veya 24 volt. gerilimi çok yüksek veya çok düşük alırsa, BU hem ses ve ışık ile sizi uyarır ve size ayrıca pil simgesi ile uyarılmak olacak bizim teşhis yazılım. ŞASI NUMARASı VIN. bizim ARABALAR yazılımı, biz dışarı okumak için izin veren bir akıllı işlevi var araçtan şasi numarasını etmek istiyorum teşhis.

Ürün verisi

öğe Türü:
Code Readers & Scan Tools
dil:
İngilizce
yazılım Güncelleme:
Hayır
Marka Adı:
LKCAUTO TECH
yazılım sürümü:
CDP PRO Bluetooth
donanım versiyonu:
CDP PRO Bluetooth
Özellikler:
USB
Language:
Multi-languages
Version:
2015 R3 / 2014 R2
Special Features:
TCS CDP+ pro can test for Cars & Trucks
Live testing:
Great
Package:
Standard Carton Box
After-sales Service:
Offered
Support Cars:
Multi-brands
Warranty:
1 Year
External Testing Certification:
CE
Car Maker:
Multi-brands

En İyi Kalifiye Kategori