.

.

Xtool kod okuyucu iobd2 araba doktor araç obd2/eobd çalışması ile android bluetooth üzerinden destek 12 üzerinde dil

Xtool kod okuyucu iobd2 araba doktor araç obd2/eobd çalışması ile android bluetooth üzerinden destek 12 üzerinde dil

Müşteriyi severim:

₺ 35.00
Ürünün miktarı
Varolan

XTool Kod Okuyucu i OBD2 Araba Doktor araç OBD2/EOBD çalışması ile Android Bluetooth Üzerinden Destek 12 Üzerinde dil PS : Bu sürümü sadece destek Android sistemi Telefon, destek IOS sistemi yok.
desteklenen OBDII protokoller : 1. ISO15765-4 (CAN)
2. ISO14230-4 (KWP2000)
3. ISO9141-2
4. J1850 VPW
5. J1850 PWM araç Uyumluluk IOBD2 Wi-Fi ile çalışır tüm 1996 ve daha yeni model yılı otomobil ve hafif kamyonlar (OBDII & CAN)-domestic ve ithalat desteklenen cihaz ve APP önerilen APP : IOBD2 (bunu arama Yapabilirsiniz ve indir Google Play Store)
WIFI Bağlantısı IOBD2 temelli tüm cihazlar ile bağlanabilir Apple i OS ve Android OS ile WIFI, bu çok güvenilir.
iobd2 tanıtımı i OBD2 XTOOLTECH Co tarafından geliştirilen bir araç teşhis aracıdır. Ltd için araç sahipleri. bu i Phone ve Android telefonlar için ve WIFI ile bu akıllı telefonlar ile iletişim kurar. destekler OBDII/EOBDII. bu telefonun istemci yazılımı verileri kaydeder. bu kayıtları veri gibi motor hız, ateşleme zaman, yakıt düzeltme, yakıt tüketimi, soğutma suyu sıcaklığı, eğer araba sürüş ve form veya grafik biçiminde bu verileri gösterir.
istemci Yazılımı Giriş
iletişim Bluetooth ile Android telefonlar ile iletişim iobd2
bağlantı giriş araba modelleri veya kayıtlı araba modelleri seçin, sonra sistemi girin teşhis Fonksiyonları destek araçları ile OBD II/EOBD protokol. DTC okumak temizle DTC veri akışı okumak dondurma çerçeve verileri okumak, araç bilgileri oksijen testi, modu 6 test evaporatif Emisyon Sistemi Kaçak Tespiti benim Dashboard rölanti modu : gerilim kontrol, emme hava akışını, gerçek zamanlı yakıt tüketimi (statik), soğutma suyu sıcaklığı, kıvılcım avans açısı, motor hız Cruise modu : araç seyahat süresi, ortalama hız, sürekli çalışan kilometre, ortalama yakıt tüketimi, araç hızı Sport modu : araç hızı, soğutma suyu sıcaklığı, gerçek zamanlı yakıt tüketimi (dinamik), ivme, motor devri. bu zengin kullanıcı deneyimi ile. performans Testleri araba veri ve bilgi bakım sağlamak. örneğin, hızlanma ve yavaşlama 0 ila 400 metre test. ayarı sen hız, kilometre, sıcaklık, yakıt tüketimi ve ayrıca senin pano verilerini yapılandırabilirsiniz.

Ürün verisi

Marka Adı:
CREACLE
donanım versiyonu:
2016
yazılım sürümü:
2016
dil:
Arapça,Çek,Denish,Hollandalı,İngilizce,Fince,Fransız,Almanca,Yunan,Macar,İtalyan,Japon,Kore,Norveç,Lehçe,Portekizce,Rus,Slovenya,İspanyolca,İsveççe,Taylandlı,Türk
yazılım Güncelleme:
Evet
Özellikler:
Bluetooth
öğe Türü:
Code Readers & Scan Tools

En İyi Kalifiye Kategori