.

.

Master V54 FGTECH Galletto 4 Çoklu Dil BDM TriCore + BDM100 V1255 + BDM Çerçeve Tam Adaptörü ECU Chip Tuning Aracı Fg Tech DHL

Master V54 FGTECH Galletto 4 Çoklu Dil BDM TriCore + BDM100 V1255 + BDM Çerçeve Tam Adaptörü ECU Chip Tuning Aracı Fg Tech DHL

Müşteriyi severim:

₺ 89.30 -5 %
₺ 94.00
Ürünün miktarı
Varolan

-59.18/piece
N Için FGTECH GALLETTO V54 + BDM Çerçeve ECU Chip Tunning Aracı
Item1 :  FG Teknik Galletto v54 4-Master1. Latest Sürüm : V542. Desteklenen İşletim Sistemi : windows XP. daha fazla dostu Fgtech v53, çalıştırmak için çok daha kolay3. Kilidini Sürüm : Doğrudan Kullanabilirsiniz. Gerek Etkinleştirmek için4. FGTECH V54 PCB kurulu5. Desteklenen Dil : İngilizce, İtalyan, alman, fransız, İspanyolca, portekizce, çek, türk6. Support Tricore Fonksiyonulütfen uyarı : 1. Notice : yazılımı yüklediğinizde önce ağ bağlantısını kesin Lütfen veya cihazı kullanmak2. Please bu aracı güncelleme çevrimiçi. Item2 : BDM Çerçeve Item3 : BDM100   açıklama : 1. BDM100 evrensel bir okuyucu/programcı (mutlaka bizim YARIŞ yazılım gerektirmez) olduğunu sağlar birlikte ECU okumak ve program dosyaları MOTOROLA MPC5xx işlemci (esansiyel).
2. açık olması ECU gerektirir BDM100, " bankta ", okuma olarak/programlama işlemleri vardır bağlayarak gerçekleştirilmektedir düz kablo için özel alana ECU (araç, diğer tarafta, bağlantılı olduğunu bir bilgisayarın USB bağlantı noktası).
3. BDM100 sağlar oluşturmak için de bir ECU tüm yazılım mükemmel kopyaları (okuduktan sonra the orijinal ECU yazılımı).
sıkça Sorulan Sorular :
Q : bu ürünün sürümü nedir? A : bu ürün V1255. versiyonu   yazılım okumak ve BÜTÜN ECU içeriğini programlamak sağlar :
1. 29 BL802 SSOP eprom dosyası (veya ROM bellek eprom fiziksel olarak mevcut değil varsa haritalar ile);
2. MOTOROLA MPC5xx İşlemci dosya;
3. Seri Eprom içerik.
lütfen unutmayın hatta ECU engelleme durumunda, nedeniyle yanlış sağlama yeniden hesaplama, ECU her zaman yeniden programlanması ve sonra alınan olabilir (orijinal yazılım önceden depolanmış ise) gerçek Fotoğraf Gösterisi :  1. Biz kaliteli ürünler, düşük fiyat, ve en iyi hizmeti, 2. benim deposunda ürünleri Çin pazarında yeni vardır.
3. Biz sevkiyat yapabilirsiniz zaman gününde Aliexpress üzerinde ödeme doğruladı.
4. Biz appraciate olacaktır bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz. ve biz içtenlikle uzun vadeli işbirliği ilişkisi gemi kurmak istiyoruz.

Ürün verisi

öğe Türü:
Code Readers & Scan Tools
dil:
İngilizce
donanım versiyonu:
v54 BDM frame BDM100
yazılım Güncelleme:
Hayır
Marka Adı:
DHCCREATE
yazılım sürümü:
v54 BDM frame BDM100
Özellikler:
USB
Item Type:
Code Readers & Scan Tools
performance:
Strong&Stable&excellent
Live Test:
Stable
Special Features:
ECU Chip Tunning
after-sale service:
Offered
Name:
V54 BDM frame BDM100

En İyi Kalifiye Kategori