.

.

Özel Düz katlanır Etiketleri/marka etiketleri, dikiş Etiketler, özel Giyim Etiketleri, İsim Etiketleri, el yapımı etiketler (MD010)

Özel Düz katlanır Etiketleri/marka etiketleri, dikiş Etiketler, özel Giyim Etiketleri, İsim Etiketleri, el yapımı etiketler (MD010)

Müşteriyi severim:

₺ 8.00
Ürünün miktarı
Varolan

♥♥♥♥♥♥ özel Pamuk Şerit Etiket♥♥♥♥♥♥ ana resimde toplam etiketin boyutu : 12mm x (38mm + 20mm) toplam boyut etiket = Pamuk bant genişliği x (tasarım boyutu + dikiş boyutu) ♥SIPARIŞ IÇIN : biz logo yazdırabilirsiniz, yapıt, veya özel metin. eğer bir görüntü var, bir konuşma takabilirsiniz; jpg, ve png tüm ince-en az 300 dpi (büyük tamam, biz bunu yeniden boyutlandırma). vektör dosyaları benim posta kutusuna gönderilen olabilir. biz onları yazdırabilirsiniz herhangi bir boyutta istediğiniz; bana bir konuşma göndermek, baskı istediğiniz boyutu göre, veren bir makul alıntı. ben de yapmak marka etiketleri, logo etiketleri, ve kumaş bakım ve içerik etiketleri. ♥basit el yapımı giyim etiketleri : bu özel giyim etiketleri üzerinde baskılı pamuk kemer, onlar yumuşak, henüz oldukça sağlam; onlar solup olmaz veya fray uzak ve makine yıkanmış ve kurutulmuş olabilir. çünkü etiketleri üzerinde sert kimyasallar olmadan yapılır ve yüksek kalite 100% organik pamuk, onlar cpsia uyumlu ve çocuk giyim için mükemmel. ♥{Liang}♥herhangi bir sorunuz varsa lütfen bana ulaşın

Ürün verisi

renk:
50 pieces, 100 pieces, 200 pieces
Ürün Tipi:
Konfeksiyon Etiketleri
malzeme:
Bez
özellik:
Yıkanabilir,Çevre Dostu
Marka Adı:
BROHAMA
kullanım:
Çantalar,Ayakkabı,Giysi
Model Numarası:
MD
teknik:
Basılı
etiket Türü:
Bakım lables
Size:
customize
Font:
customize

En İyi Kalifiye Kategori