.

.

Waterstone ZY Guangxi 2000 # Ince Doğal Whetstone Düz Razor Katlanır Bıçak Bileme Taşı Erkekler Tıraş Sakal Aracı

Waterstone ZY Guangxi 2000 Ince Doğal Whetstone Düz Razor Katlanır Bıçak Bileme Taşı Erkekler Tıraş Sakal Aracı

Müşteriyi severim:

₺ 18.97
Ürünün miktarı
Varolan

özellikleri :
* ince taneli waterstone, 100% doğal çıkarma.
* su-taş en iyi bileme aracı binlerce yıldır çin'de. keskinleştirmek için kullanılır olmuştur eski bıçaklar (razor blades), bu da kullanılabilir metal aletleri ve onarım gelen pas kaldırmak için küçük metal yüzeyinde çizikler.
su-taş daha incedir Batı yağ-taş. farklı yağ-taş, su ile su-taş kullanımı, değil yağ, bileme işlemi olarak baz sıvısı (elektrolit). taş ile bulamaç karışık tarafından, metal pas tooken uzakta daha iyi olabilir.
* kullanmadan önce, ıslanmasına değil, veya suya batırın, taş bulamaç üretmek yardımcı olur. ve orada bir ücretsiz Kaba taş taş bulamaç yapmanıza yardımcı olmak, bu size daha iyi bir bileme etkiyi getirmek istiyorsunuz. * kullanmadan önce, ıslanmasına değil, veya suya batırın, taş bulamaç üretmek yardımcı olur. ve orada bir ücretsiz küçük Kaba taş taş bulamaç yapmanıza yardımcı olmak, bu size daha iyi bir bileme etkiyi getirmek istiyorum.
not : eğer kullanmak için nasıl bilmiyorum, lütfen bize ulaşın, biz size hizmet için mutlu olacak.

şartname :
boyutu : 195x48x21mm
Net Ağırlık : ~ 600g (~ 21.2 oz)
modeli : ~ 2000 #
ücretsiz hediye : 1 küçük Kaba yağ taş (resimde olarak göstermek gibi)

paket şunlardır :
1 adet Doğal su taş
1 adet Küçük Kaba yağ taş
BU DOĞA TAŞ OLMASıNA DIKKAT EDINIZ. ŞEKIL ILE BAZı KÜÇÜK KUSURLARı OLACAK BÖYLECE. KARŞıLAMAK EMIN OLUN VEYA GERÇEKTEN ÖĞEYI ISTERSENIZ, DEĞILSE, ÖĞEYI TEKLIF ETMEYINIZ. ANLAYıŞıNıZ IÇIN TEŞEKKÜR EDERIZ. Hakkımızda biz çin'den 8-years bir fabrika, zengin deneyime sahip erkek güzellik ürünleri. Biz esas Erkekler tıraş ve tıraş içinde ilgili ürünler. Ayrıca, biz toptan tarafından istediğiniz ürünleri veya özelleştirilmiş ticaret fiyat ve küçük toplu için destek. bize hoş geldiniz, biz en iyi hizmeti sunacak sizin için. -16.50/set -33.90/piece -12.93/piece

Ürün verisi

öğe Türü:
Ustura
Marka Adı:
ZY
cinsiyet:
Erkek
is_customized:
Evet
Model Numarası:
Natural Stone
boyut:
Natural Stone
kullanım:
Vücut
malzeme:
Natural Stone From Guangxi

En İyi Kalifiye Kategori