.

.

Kar beyaz beslenme sebze tohumları patlıcan tohumları 100 tohum

Kar beyaz beslenme sebze tohumları patlıcan tohumları 100 tohum

Müşteriyi severim:

₺ 0.20 -50 %
₺ 0.40
Ürünün miktarı
Varolan

bizim dükkana hoşgeldinizgüvence olabilir lütfen. Biz birçok taşımacılık şirketi ile işbirliği,biz en kısa sürede parsel göndereceğiz.alıcı Bildirimi : siparişlerin toplam miktarı < $10, Ali Express hükümlerine göre, ulaşım modu değişecektir : çin Post Sıradan Küçük Paket Artı veya Satıcı nakliye Yöntemleri . ikimiz ulaşım modu,çin'de mal izleyebilirsiniz ulaşım bilgileri, mal geldiğinde " kalkış Depo ", bunu izlemenize olamaz,ama mal ulaşmak mümkün hala vardır.siparişlerin toplam miktarı > 10 $, komple nakliye bilgi izleyebilirsinizeğer Komple izleme hizmeti ısrar, ayrıca aşağıdaki bağlantıyı satın, hangi Çin Post Air Mail olduğunu, sadece sipariş eklemek.< < izleme hizmeti satın almak için buraya tıklayın > >özel not : lütfen not, eğer satın aldığınızda, lütfen sipariş ödemek için Alipay hesabınıza oturum, bu güvenli böylece gerçekten mal satın, ve sipariş mesaj dikkat, başarı satın almak olmadığını, çok teşekkür ederim, biz en kısa sürede mal teslim edecek.özellikleri :
büyümüş de küçülmüş hibrid, bitki height90-100 Cm, bitki width75cm. güçlü büyüme potansiyeli, meyve length25-35 Cm, kalın fruit6 Cm, weight250-300. meyve kalınlığı üniforma görünüm, patlıcan parlak beyaz ışık yoğunluğu. değil erken, büyüme sürecinde ikinci yarısında, tutarlı meyve rengi. hiçbir deformite meyve, iyi emtia, yüksek verim ve kalite, tat köpük; hastalık direnci, geniş adaptasyon. düşük ışık direnci, kök, uzun hasat zamanı, verim up10000kg.
yetiştirme :
gübresi Shi yeterli ayrışma dikim zaman, azot dikkat, fosfor ve potasyum ile, büyüyen zamanında gübre, budama budama, zamanında haşere kontrol. Spacing50 * 70 Cm, acres planted1800 Strains etrafında. poz hasat, zamanında çıkarılması için eski yaprakları alt kısmını havalandırma ve ışık, üretimini artırmak için.
tohum Kalitesi :
 
türler adı
saflık
netlik
çimlenme oranı
nem
 
menşe yeri
kar Beyaz
≥95. 0 yüzde
≥99. 0 yüzde
≥85%
≤8. 0%
10g
Xi'an
           

Ürün verisi

Ürün Tipi:
Bonsai
kullanım:
Açık Tesisleri
Marka Adı:
Autumn language
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi:
çok Kolay
sınıflandırma:
happy Farm
Tam çiçeklenme Dönem:
Yaz
tip:
Courtyard Bitki
saksı:
Dışlanan
yer:
avlu
fonksiyon:
Güzelleştirici
boyut:
Orta
uygulanabilir Constellation:
Yay
iklim:
astropika
stil:
yıllık
Model Numarası:
qiezi-100pcs
çeşitlilik:
eggplant

En İyi Kalifiye Kategori